Wejścia do Astro Centrum w miesiącu maju.

W związku z trwającą rozbudową Astro Centrum w Chełmcu informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa wycieczki zorganizowane nie będą mogły Nas odwiedzać, aż do odwołania.

Czytaj więcej

Warsztaty z robotyki

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z zajęć z Robotyki, które odbyły się w Astro Centrum Chełmiec.

Czytaj więcej

Wystawa Barbary Gajewskiej "Obleczone chwile"

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac Pani Barbary Gajewskiej, studentki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Sztuki Wizualne-Malarstwo i Rysunek, które można obejrzeć w Astro Centrum Chełmiec, ul. Marcinkowicka. Prace wystawione są w taki sposób, aby każdy przechodząc obok budynku mógł podziwiać Cykl 20 obrazów pt. „Obleczone Chwile”.

Czytaj więcej

Rozbudowa AstroCentrum

W związku z rozbudową ASTRO CENTRUM wycieczki dla osób prywatnych w miesiącu kwiecień odbędą się tylko w dniach: 23.04.2022 r. (sobota) o godz: 11:00 i 27.04.2022 r. (środa) o godz: 17:30.

Czytaj więcej

Niecodzienna propozycja spędzenia wolnego czasu w Astro Centrum Chełmiec!

Mamy dla Was ciekawą propozycję spędzenia soboty (tj.19.03.). O godzinie 14:30 serdecznie zapraszamy do ASTRO CENTRUM w Chełmcu na prelekcję połączoną z obserwacją słońca, jeśli oczywiście pogoda na to pozwoli, a prognozy wskazują na słoneczny weekend.

Czytaj więcej

„Inżynieryjne wyzwanie” – nowe warsztaty w ASTRO CENTRUM w Chełmcu

Oferta ASTRO CENTRUM w Chełmcu poszerzyła się o nowe zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży pn. „Inżynieryjne wyzwanie”.

Czytaj więcej

Mgławica Sh2-157 Szczypce Homara

Po okresie niepogody wracamy z nowym zdjęciem. Sh2-157 to mgławica emisyjna  w gwiazdozbiorze Kasjopei na pograniczu z gwiazdozbiorem Cefeusza.

Czytaj więcej