Warsztaty budowania Kosmicznych modeli z klocków Lego - relacja

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z warsztatów budowania Kosmicznych modeli z klocków Lego, które odbyły się w Astro Centrum Chełmiec.

Czytaj więcej

Tematyczna sobota "Kosmiczne Teleskopy"

Prawie każdy słyszał o kosmicznym teleskopie Hubble’a, ale nie wszyscy wiedzą, że jest lub było więcej innych kosmicznych teleskopów.

Czytaj więcej

"Zwiedzanie kosmicznego ZOO" - fotorelacja z tematycznej soboty w ASTRO CENTRUM w Chełmcu

W ASTRO CENTRUM w Chełmcu, 4 czerwca 2022r. z okazji Dnia Dziecka, odbyły się zajęcia dla dzieci w ramach cyklu Tematyczne Soboty. Były obserwacje nieba, konkursy, prelekcje, kosmiczne budowle z klocków LEGO i dużo wspaniałej zabawy.

Czytaj więcej

"Zwiedzanie Kosmicznego ZOO" - tematyczna sobota w Astro Centrum

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami na tematyczną sobotę pt. " Zwiedzanie Kosmicznego ZOO ".

Czytaj więcej

Uwaga! Zmiana terminu wejścia do ASTRO CENTRUM CHEŁMIEC.

Termin 28.05.2022 (sobota) zostaje odwołany. Nie będzie w tym dniu wejścia do Obserwatorium. Zapraszamy natomiast wszystkich chętnych w najbliższą niedziele (29.05.2022r.) na godz 11:30. Zapisy pod numerem tel: 887 373 373.

Czytaj więcej

Sobota 28.05.2022r. wejście do ASTRO CENTRUM

W najbliższą sobotę (28.05.2022 r.) o godz: 11:30 zapraszamy serdecznie do odwiedzin  w ASTRO CENTRUM CHEŁMIEC. W programie interesująca prelekcja i oczywiście wizyta w naszym Obserwatorium.

Czytaj więcej

Wejścia do Astro Centrum w miesiącu maju.

W związku z trwającą rozbudową Astro Centrum w Chełmcu informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa wycieczki zorganizowane nie będą mogły Nas odwiedzać, aż do odwołania.

Czytaj więcej

Warsztaty z robotyki

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z zajęć z Robotyki, które odbyły się w Astro Centrum Chełmiec.

Czytaj więcej

Wystawa Barbary Gajewskiej "Obleczone chwile"

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac Pani Barbary Gajewskiej, studentki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Sztuki Wizualne-Malarstwo i Rysunek, które można obejrzeć w Astro Centrum Chełmiec, ul. Marcinkowicka. Prace wystawione są w taki sposób, aby każdy przechodząc obok budynku mógł podziwiać Cykl 20 obrazów pt. „Obleczone Chwile”.

Czytaj więcej